Naklejki reklamowe

Hologramy els, Produkty reklamowe, Transkrypcje do sądu Możliwość komentowania Naklejki reklamowe została wyłączona 62
Naklejki reklamowe
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Niech się napatrzy

Spotkałem się ostatnio z ciekawą reklamą. Nie firmy, nie organizacji. To była promocja bezpieczeństwa i higieny pracy. Świetnie zorganizowana. Wykorzystano do niej najzwyklejsze naklejki reklamowe, które za zadanie miały reklamować właśnie BHP.
Niektóre były poważne, jak te przedstawiające twarz w okularach i informujące o nakazie noszenia przez pracownika ochrony oczu. Inne były całkiem zabawne, choć miały ważny przekaz – na przykład te mówiące o tym, że jeśli będziesz pchać ręce w ruchome maszyny, to tyłek będziesz wycierać łokciem.
Naklejki reklamowe BHP można zamieścić w wielu miejscach zakładu pracy. Począwszy od szafek pracowniczych, przez hale produkcyjne, po stołówki. Ten, do którego chcemy dotrzeć z informacją powinien co chwilę otrzymywać różne bodźce przypominające mu o tym, na czym nam zależy. Jak to mówią: „co się zobaczy to się nie odzobaczy”. Warto tę zasadę wykorzystać dla naszej korzyści i pracownika, za którego jesteśmy odpowiedzialni. Naklejki promujące bezpieczeństwo nie należą do drogich, ale do bardzo skutecznych.

Author

Related Articles

Tagi: armatura łazienkowa Apavisa, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, lpk110, CPE Gliwice, szkiełkowanie kraków, usuwanie graffiti toruń, GAP Fakturowy BMW, żwir siany ostrów, rodogosz ogrody, markizy Kęty, Szamba Betonowe Piaseczno
Reklama w tramwajach i skuteczna reklama Rzeszów - http://reklama-w-tramwajach.eu/

Search

Back to Top

Umywalka Simas Flow 39,5x50cm FL15, wynajem igłofiltrów elastycznych, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, laweta Golub-Dobrzyń, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00, Umywalka Simas Evolution 31x27cm EVO13, Primacon taśmy transportujące, Szybkoschnąca Lakierobejca dekoracyjna film instruktażowy, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowych, sprzedaż igłofiltrów elastycznych